3D Street Racing

3D Street Racing dla Java

Prędkość i precyzja w wyścigach dla telefonów Java

3D Street Racing to darmowe wyścigi samochodowe dla telefonów wyposażonych w technologię Java. Trójwymiarowa grafika oraz dbałość o szczegóły zachęcają do współzawodnictwa za kółkiem. Jeśli szukasz gry, w której prędkość i precyzja są... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Różne rodzaje samochodów
  • Trójwymiarowa grafika
  • Dbałość o szczegóły

Wady

  • Wymaga połączenia z Internetem
  • W wersji polskiej spolszczone jest tylko menu

Dobry
7

3D Street Racing to darmowe wyścigi samochodowe dla telefonów wyposażonych w technologię Java. Trójwymiarowa grafika oraz dbałość o szczegóły zachęcają do współzawodnictwa za kółkiem. Jeśli szukasz gry, w której prędkość i precyzja są najważniejsze, pobierz 3D Street Racing.

Wyścigi w 3D Street Racing odbywają się w scenerii miasta. Dostępne są trzy tryby gry: wyścig o pierwsze miejsce, dotarcie do mety bez uszkodzenia pojazdu oraz jazda w stylu dragster. W ostatnim z nich ważne jest umiejętne zmienianie biegów, tak aby rozwinąć maksymalną prędkość. Do wyboru mamy kilka tras oraz różne modele samochodów.

Trójwymiarowa grafika robi dobre wrażenie, szczególnie, że twórcy zadbali o efekty wizualne, takie jak ślady hamowania na asfalcie oraz światła sygnalizujące hamowanie w samochodach przeciwników. Sterowanie samochodem jest łatwe, służą do tego strzałki do zmiany kierunku oraz przyciski 3 i 6 do zmiany biegów.

Darmowe wyścigi 3D Street Racing wymagają od gracza precyzyjnej, szybkiej jazdy. Klimatyczna sceneria miasta, trzy tryby gry oraz trójwymiarowa grafika to główne zalety tych wyścigów.

Najczęściej pobierane Wyścigi na java

3D Street Racing

Download

3D Street Racing 1.0

Opinie użytkowników o 3D Street Racing

Sponsorowany×